Podstránka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam fermentum metus mi, sit amet rutrum mi cursus ut. Curabitur vitae nulla sit amet ante tristique aliquam. Vivamus interdum luctus sem eu imperdiet. Duis maximus hendrerit libero eget mollis. Nunc posuere ligula id ligula ultricies sagittis. Sed scelerisque tristique ultricies. Donec nulla odio, ornare in purus quis, varius tempor sapien.

FAQ

This is the first item’s accordion body. It is shown by default, until the collapse plugin adds the appropriate classes that we use to style each element. These classes control the overall appearance, as well as the showing and hiding via CSS transitions. You can modify any of this with custom CSS or overriding our default variables. It’s also worth noting that just about any HTML can go within the .accordion-body, though the transition does limit overflow.

This is the second item’s accordion body. It is hidden by default, until the collapse plugin adds the appropriate classes that we use to style each element. These classes control the overall appearance, as well as the showing and hiding via CSS transitions. You can modify any of this with custom CSS or overriding our default variables. It’s also worth noting that just about any HTML can go within the .accordion-body, though the transition does limit overflow.

  Galéria

  Obe deti sa na aktivity v Sport Fit Kids vždy veľmi tešili, išli tam a odchádzali s úsmevom na tvári. Bol to pre mňa motor pre navštevovanie cvičení.

  Eva

  Ako rodič hodnotím Sport Fit Kids ako úžasne miesto pre deti . Nielen moje dcérky, ale aj ja som tam veľmi rada chodila.

  Lenka

  Bezproblémový nástup do materskej škôlky, keďže už od malička boli v detskom kolektíve. Na tanečnej v Sport Fit Kids sa naučili hýbať do rytmu.

  Janka

  Adamko aj Kubko v športe pokračujú, chodia na gymnastiku a pohyb majú veľmi radi. Pokračovanie v pohybových krúžkoch určite ovplyvnilo aj ich cvičenie v Sport Fit Kids, kde sa s takouto formou trávenia voľného času prvýkrát stretli a mali pozitívnu skúsenosť.

  Jarmila

  Ak rodičia túžia po tom, aby sa ich dieťa stalo sebestačné, fyzicky zručné, psychicky pripravené fungovať v kolektíve s inými deťmi, tak by nemali váhať a mali by cvičenie v Sport Fit Kids s deťmi absolvovať. Pri nástupe do škôlky moje deti nemali stres z veľkého počtu deti v triede. Naučili sa rešpektovať iné deti a navzájom spolu spolupracovať pri rôznych aktivitách.

  Miriama

  Vďaka rôznorodým aktivitám, ktoré sme si priniesli aj domov. Stretli sme sa s pomôckami, ktoré poznáme len vďaka Sport Fit Kids. Prežili sme skvele strávený čas a radosť dieťaťa na hodinách cvičenia aj tanečnej.

  Jana