Cvičenie detí od 3 mesiacov do 3,5 roka s rodičmi

Od kvalitne symetrického bábätka pasúceho koníčky v prvom vzpriamení cez obojstranné pretáčanie po kvalitné druhé vzpriamenie.

Prihlásiť sa

Od kvalitného druhého vzpriamenia cez bočné vzpriamenie, pivotovanie, otáčanie z bruška na chrbát a plazenie po nákľak na štyri.

Prihlásiť sa

Od kvalitného štvornožkáča, cez stavanie sa o nábytok, obchádzanie nábytku bokom po kvalitného vzpriameného chodca.

Prihlásiť sa

Prvé neisté krôčky spoznávajúce priestor sú na konci kurzu stabilnou chôdzou. Cez pesničky a básničky rozvíjame reč a rozumovú oblasť s využitím rôznych cvičebných pomôcok (hudobné nástroje, šatky, fitlopty).

Skupina, pri ktorej je potrebná dopomoc rodiča už menej. Hravou formou cez pesničky a básničky s ukazovaním rozvíjame priestorovú orientáciu, hrubú a jemnú motoriku.

Dvojročáci, takmer samostatné jednotky, ktorí milujú dianie na hodinách. Vedia už kombinovať a koordinovať množstvo pohybov (drep, skok znožmo, chôdza vzad). A vedia sa krásne podeliť o pomôcku.

Naša najstaršia skupina sú samostatné cvičiace deti, ktoré radi vyhľadávajú skupinové aktivity a prvé kamarátstva. Naplno si užívajú pohyb pod dohľadom rodiča, ktorý vie, že toto je tá správna príprava na vstup do MŠ. Dieťa už plne vníma a akceptuje lektora a autoritu, ktorá riadi chod lekcie.